XXII Ogólnopolskie Spotkania Opłatkowe Rodziny Sportowej « Skorpion Polkowice


XXII Ogólnopolskie Spotkania Opłatkowe Rodziny Sportowej


2 lut 2011
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Na tegorocznym XXII Ogólnopolskich Spotkaniach Opłatkowych Rodziny Sportowej we wrocławskiej Orbicie, które odbyło się 17 stycznia, można było na nowo poczuć magię świąt dzieląc się opłatkiem i słuchając koncertu kolęd. Wśród ok tysięcznej publiczności złożonej z dzieci, młodzieży oraz dorosłych sportowców nie mogło zabraknąć również naszych zawodników.
W rolę konferansjera wcieliła się mistrzyni świata Maja Włoszczowska, prowadząc imprezę razem z aktorem Edwinem Petrykatem. Kolejnym świątecznym akcentem spotkania były prezenty dla wszystkich obecnych oraz poczęstunek wprost z wigilijnego stołu. Szczególne prezenty otrzymali Dolnośląscy decydenci z rąk wybitnych sportowców. Pan Rafał Jurkowlaniec Marszałek województwa Dolnośląskiego otrzymał z rąk Wicemistrzyni Olimpijskiej Mai Włoszczowskiej pamiątkowy kask, a Metropolita Wrocławski Arcybiskup Marian Gołębiewski otrzymał dysk przekazany przez samego Piotra Małachowskiego (który obecnie znajduje się na zgrupowaniu w RPA), a wręczony przez zawodnika „Start” Wrocław m.in. Paraolimpijczyka z Pekinu w podnoszeniu ciężarów.
Spoza regionu zaszczyciła nas m.in. siatkarska mistrzyni Europy 2003, Małgorzata Niemczyk Wolska, odpowiadająca za sport młodzieżowy w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Łódzkiego