Wicemistrzyni Polski « Skorpion Polkowice


Wicemistrzyni Polski


7 paź 2014
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

2c0f52c281de7f089bb54997102b2e53W dniach 26-28 września odbyły się Mistrzostwa Polski LOK seniorów i juniorów w Tarnowie. Startowała w nich nasza zawodniczka Joanna Panter. Po raz pierwszy brała udział w zawodach takiej rangi, ale pomimo tego okiełznała swój stres i pokazała, na co ją stać.

Joanna startowała w dwóch konkurencjach w grupie seniorek. Jako że była wśród nich najmłodsza, miała bardziej doświadczone przeciwniczki i tym bardziej cieszy nas jej niemały sukces. W sobotę odbyła się konkurencja Psp30+30 (pistolet sportowy- część dokładna i szybka), w której startowała pierwszy raz, a jednak zajęła miejsce tuż za podium, czyli 4 lokatę. W przygotowaniach do tej konkurencji miałam tylko po jednym treningu na obie części, ale z wyniku jestem zadowolona- usprawiedliwia się zawodniczka. W niedzielę rano, bo już o 8:00 odbyła się konkurencja Ppn40 (pistolet pneumatyczny). W tej konkurencji Joanna osiągnęła znakomity wynik 370 na 400 punktów, dzięki czemu stanęła na drugim stopniu podium, zostając Wicemistrzynią Polski.

Ogólnie rywalizacja w Tarnowie stała na wysokim poziomie, a wyniki chwilami były zaskakujące.

Cieszą nas coraz lepsze wyniki zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych oraz osób z niepełnosprawnościami. Duet trenerski Filip Rodzik i Marcin Zarzycki przez ostatnie kilka lat wykonał naprawdę dobrą robotę, co zaowocowało wysokimi wynikami.