Zawodnicy Skorpiona startowali w XXIV Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim « Skorpion Polkowice


Zawodnicy Skorpiona startowali w XXIV Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim


26 maj 2010
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

15 maja 2010 w sobotę odbyła się kolejna 24 edycja wyścigu kolarskiego „O Złotą Wstęgę Kaczawy”. Udział wzięło 91 kolarzy w kategorii Masters w wieku od 18 do 76 lat. Trasa wyścigu prowadziła przez miejscowości Złotoryja, Jerzmanice Zdrój, Pielgrzymka, Wojcieszyn, Uniejowice i Zagrodno.

KOMUNIKAT

24 Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego MASTERS
O Złotą Wstęgę Kaczawy

Złotoryja 15.05.2010 r.

Kat. I 30 – 39 lat dystans : 3 x 27 km + 1 km = 82 km przecietna prędkość : 38,7 km/h

1. 100 POL19710502 Bonecki Marek Car-Bon Team Legnica 2:05,43
2. 119 POL19721213 Kaczmarczyk Krzysztof KS Sułek Sport BOPLIGHT Team Świdnica
3. 103 POL19711024 Jach Adrian PKC Selle Italia BireWord Szczecin
4. 101 POL19770920 Szupała Rafał CTC Częstochowa
5. 106 POL19760325 Jaśkiewicz Sławomir Talvi Sport Jelenia Góra
6. 118 POL19790417 Jamro Paweł KS Sułek Sport Świdnica
7. 116 POL19730607 Podeszwa Tomasz Sobótka
8. 109 POL19740302 Posmyk Arkadiusz MGLKS Kwisa Lubań
9. 102 POL19711229 Hrycyk Tomasz PKC Selle Italia BireWord Szczecin
10. 107 POL19770223 Żelichowski Paweł Polkowice
11. 110 POL19800911 Guzenow Tomasz Świerzawa
12. 114 POL19740925 Stroka Robert Sobótka
13. 117 POL19790904 Kaczmarczyk Dariusz Świdnica
14. 112 POL19740205 Łabędź Tomasz Wałbrzych
15. 113 POL19750623 Pytlak Grzegorz Skorpion Polkowice
16. 120 POL19730122 Fartuszyński Krzysztof UKS Budowlanka Legnica
17. 115 POL19741025 Tarasiewicz Piotr Rant Team Zielona Góra
18. 104 POL19720102 Wybraniec Grzegorz Baszta Złotoryja
19. 111 POL19760220 Kowalski Tomasz Świdnica
20. 108 POL19711117 Guz Grzegorz Polkowice
21. 105 POL19800605 Garczarek Mikołaj UKS Jedynka Limaro Kórnik

Kat. I I 40 – 49 lat dystans : 3 x 27 km + 1 km = 82 km przecietna prędkość : 37,5 km/h

1. 207 POL19670927 Bondaryk Robert Cybinka 2:11,29
2. 202 POL19660428 Pawłowski Piotr Sobótka
3. 205 POL19660727 Hartman Mariusz KKS Sirbud Wałbrzych
4. 203 POL19701110 Gałek Damian Talvi Sport Jelenia Góra
5. 209 POL19690314 Cegłowski Jacek KLKS Lider Sztum
6. 204 POL19610613 Barański Artur Kowary
7. 206 POL19690227 Grabusiński Piotr Sobótka
8. 201 POL19690621 Drzewiecki Jacek CTC Częstochowa
9. 208 POL19691215 Tomczak Tomasz Harfa Harryson Wrocław
200 POL19670217 Piędel Witold Złotoryja n.ukoń.

Kat. III 50 – 59 lat dystans : 3 x 27 km + 1 km = 82 km przecietna prędkość : 37,4 km/h

1. 313 POL19591214 Sienkiewicz Wiesław LKS Ogniwo Dzierżoniów 2:11,35
2. 309 POL19550324 Krawczyk Zygmunt Harfa Harryson Wrocław
3. 318 POL19551122 Jakuć Leszek KS Scout Częstochowa
4. 305 POL19560926 Twardziszewski Waldemar Team Podgórzyn
5. 316 POL19600113 Kurkiewicz Bogdan Zielona Góra
6. 311 POL19540521 Wrona Ryszard Sobótka
7. 307 POL19550421 Lenkowski Krzysztof Wrocław
8. 312 POL19600428 Paściak Marek Merida Gliwice
9. 317 POL19590611 Szczepaniak Zbigniew Świdnica
10. 304 POL19530921 Jowik Franciszek PSL Wałbrzych
11 302 POL19551105 Razowski Stanisław Talvi Sport Jelenia Góra
12. 308 POL19550808 Pacyna Jan CCC Lubin
13. 310 POL1930720 Jagielski Henryk Prudnik
14. 306 POL19510930 Gieracz Marek CTC Częstochowa
15. 314 POL19601118 Przybysz Janusz KS Sułek Sport Świdnica
303 POL19580308 Połetek Michał KS Scout Częstochowa Jędrzejów n.ukoń.
315 POL19560417 Sawko Antoni Chocianów n.ukoń

Kat. IV 60 – 69 lat dystans : 2 x 27 km + 1 km = 55 km przecietna prędkość : 35,8 km/h

1. 400 POL19500117 Korcala Kazimierz KKCiS SMOK Kraków 1:32,15
2. 413 POL19500530 Nadolny Jan BOPLIGHT Team Świdnica
3. 410 POL19480818 Fajkowski Grzegorz Wrocław
4. 403 POL19430327 Myszkowski Radosław Aleksandrów Ł.
5. 408 POL19490129 Szczęsny Zbigniew Sobótka
6. 411 POL19430621 Szymański Wielisław Wrocław
7. 409 POL19460530 Pfeifer Zygmunt Wałbrzych
8. 404 POL19410416 Paterka Stanisław TC Chrobry Głogów
9. 406 POL19470617 Lascioli Edward Talvi Sport Jelenia Góra
10. 405 POL19460421 Wachowski Władysław Będzin
11 402 POL19440301 Jurzyca Edward Orzesze
12. 407 POL19421111 Iwanczenko Ryszard Legnica
13. 412 POL19410512 Marciniak Stanisław Chocianów
14. 401 POL19430615 Mróz Marian KS Moto- Mróz Rzymówka

Kat. V od 70 lat dystans : 1 x 27 km + 1 km = 28 km przecietna prędkość : 34,2 km/h

1. 507 POL19400807 Szemraj Jerzy Piekary Śl. 0:49,16
2. 501 POL19400106 Magda Józef KKCiS SMOK Kraków 0:49,49
3. 504 POL19400103 Nahajowski Stanisław Ustrzyki Dolne 0:50,48
4. 502 POL19361013 Ludwiczak Jan TC Chrobry Głogów 0:54,45
5. 503 POL19390711 Misiak Józef Miękinia „
6. 500 POL19360101 Janczewski Jan Lubin 0:57,50
7. 506 POL19340828 Ferkaluk Tadeusz Złotoryja 1:02,20
8. 505 POL19350325 Derczyński Marian CzKKS Kolejarz Jura Częstochowa 1:06,00

Kat. 0 18 – 29 lat dystans : 3 x 27 km + 1 km = 82 km przecietna prędkość : 39,6 km/h

1. 1 POL19910326 Fornalski Damian TC Chrobry Felt Głogów 2:04,15
2. 2 POL19890802 Pińczuk Damian TC Chrobry Felt Głogów
3. 12 POL1991061 Chrzanowski Sławomir Bielawa
4. 11 POL19910920 Wolny Sebastian Lks Trasa Zielona Góra
5. 4 POL19840709 Szczucki Przemysław Złotoryja
6. 6 POL19850215 Zachoszcz Piotr LKS Ogniwo Boxmet Dzierżoniów
7. 3 POL19850503 Majchrzak Michał TGV – Team Kościan
8. 14 POL19830925 Łukawski Tomasz Rząśnik
9. 19 POL19830910 Konopka Krzysztof KLKS Lider Sztum
10. 9 POL19821018 Kopeć Adam Bike Stacja
11. 10 POL19890720 Sołkiewicz Arkadiusz Bike Stacja
12. 16 POL19910701 Zieliński Dawid TC Chrobry Felt Głogów
13. 18 POL19860630 Stec Paweł Nowa Sól
14. 17 POL19890822 Nowak Marcin Nowa Sól
15. 8 POL19890530 Kosek Kamil LKS Ogniwo Boxmet Dzierżoniów
16. 15 POL19880617 Tecław Arkadiusz AZS Politechnika Wrocław
17. 5 POL19890921 Gałek Damian Adam Talvi Sport Jelenia Góra
18. 20 POL19870614 Skowroński Marek KLKS Lider Sztum
19. 7 POL19880121 Krężałek Bartłomiej LKS Ogniwo Boxmet Dzierżoniów
13 POL19890902 Chrzanowski Patryk Bielawa n.ukoń.