Rehabilitacja wodna dla dzieci i młodzieży « Skorpion Polkowice


Rehabilitacja wodna dla dzieci i młodzieży


16 lip 2014
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Zapraszamy serdecznie niepełnosprawne dzieci i młodzież do lat 18 do wzięcia udziału w zajęciach rehabilitacyjnych na basenie w polkowickim Aquaparku, które prowadzone będą według koncepcji Halliwick. Jest to metoda, która z ogromnym powodzeniem jest stosowana na całym świecie. Metoda ta, ceniona jest szczególnie przez terapeutów jako jedna z form wielokompleksowej rehabilitacji dzieci i dorosłych z uszkodzeniami pochodzenia neurologicznego, z zaburzeniami słuchu i wzroku, jak również z zaburzeniami emocjonalnymi i trudnościami w zachowaniu i uczeniu się.

Dziesięcio punktowy program koncepcji Halliwick stanowi podstawę nauczania niezależnego poruszania się w wodzie i może być z powodzeniem stosowany może być przy prowadzeniu zajęć z maluchami do 4 roku życia jak i w nauce dzieci, młodzieży i dorosłych bez względu na rodzaj i stopień ich niepełnosprawności.

Więcej na temat tego programu można przeczytać tutaj: http://aquaterapia.hekko.pl/halliwick.html

Dnia 29 lipca 2014 r. o godz. 17:00 oraz dnia 31 lipca 2014 r. o godz. 10:00 odbędą się spotkania osób zgłoszonych w celu ustalenia szczegółów zajęć. Na spotkanie prosimy wziąć orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, a także wypełnioną deklarację członkowską naszego stowarzyszenia, która jest dostępna tu:
Deklaracja członkowska
Deklaracja członkowska dla osób niepełnoletnich

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: j.panter@skorpion-polkowice.pl
Dane: Imię, nazwisko, wiek dziecka, numer kontaktowy.

Projekt jest współfinansowany ze środków PFRON pozostających w dyspozycji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.