Puchar Jesieni « Skorpion Polkowice


Puchar Jesieni


25 lis 2018
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

11 listopada 2018 r. na obiektach strzeleckich LOK Lubin odbył się „Puchar Jesieni” czyli czwarta edycja całorocznych zawodów strzeleckich pt „Cztery Pory Roku”. Swoimi umiejętnościami popisywali się dorośli i doświadczeni strzelcy z terenu Zagłębia Miedziowego i okolic oraz młodzi i mniej doświadczeni strzelcy. Wśród nich znaleźli się młodzi reprezentanci Skorpiona Polkowice.

W pistolecie pneumatycznym bardzo dobrze wypadł Jakub Machowicz zajmując drugie miejsce w kategorii mężczyzn oraz pierwsze wśród juniorów. Drugie miejsce wśród juniorów przypadło Mikołajowi Zarzyckiemu. W pistolecie kobiet brązowy medal wystrzelała Joanna Panter, czwarte miejsce zajęła Malwina Raczyńska a piąte Izabela Olejnik. W klasyfikacji juniorek Malwina zajęła I miejsce a Iza II. W karabinie kobiet i juniorek złoty medal wystrzelała Zuzanna Pólkowska zaś Jakub Kemes był drugi w klasyfikacji juniorów.
Po zsumowaniu wyników z wszystkich czterech edycji turnieju wyłoniono jego zwycięzców. I tak w pistolecie mężczyzn Jakub Machowicz zajął III miejsce, wśród kobiet III miejsce zajęła Joanna Panter, IV Izabela Olejnik i V Malwina Raczyńska. W karabinie kobiet I miejsce przypadło Kamili Jokiel a II Zuzannie Pólkowskiej zaś w karabinie mężczyzn Jakub Kemes zajął IV miejsce. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.