Pierwszy start w tym roku « Skorpion Polkowice

Pierwszy start w tym roku

7 kw. 2014
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

GrandPrix001Nasz zawodnik Filip Rodzik już zaczął sezon strzelając na międzynarodowych zawodach GrandPrix Wrocławia i Dolnego Śląska, które odbyły się 21-23.03.2014r. Do Mistrzostw Świata zostało już tylko 4 miesiące, a dla Kadry Polski Osób Niepełnosprawnych przewidziano przed tym ważnymi zawodami tylko 4 starty.

– To stanowczo za mało, dlatego muszę brać udział w każdych zawodach w jakich tylko będę mógł, żeby odpowiednio się przygotować. Na szczęście dzięki Sponsorowi Tytularnemu Gminie Polkowice otrzymałem środki, które mi na to pozwolą – komentował Filip Rodzik.

Nasz zawodnik wystrzelał 517 punktów w konkurencji P4 co jest o 2 punkty mniej niż podczas Mistrzostw Europy, gdzie zajął 9 miejsce oraz 561 punktów w konkurencji P1, co z kolei było o 3 punkty więcej niż podczas Mistrzostw Europy, gdzie wszedł na 8 miejscu do finału i zdobył potem złoty medal. Jak na początek sezonu zapowiada się obiecująco. Więcej możecie przeczytać na stronie Filipa Rodzika.