Ostatnie starcie przed Pucharem Świata « Skorpion Polkowice


Ostatnie starcie przed Pucharem Świata


7 maj 2014
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

WynikP1W dniach 25-27 kwietnia 2014r. odbyła się I runda Pucharu Polski, w której brał udział nasz zawodnik Filip Rodzik. To były ostatnie zawody przed Pucharem Świata w Szczecinie, gdzie przyjedzie prawie 300 osób z 30 krajów.

W strzelaniu naszego zawodnika było widać dekoncentrację oraz skutki przerwy świątecznej. W konkurencji P4 nie poszło mu najlepiej i rywalizację zakończył z wynikiem 513 punktów. W konkurencji P1 udało mu się skoncentrować, prawie nie oddawać złych strzałów, co zaowocowało rewelacyjnym wynikiem 570 punktów. Wynik taki na Mistrzostwach Świata dałby na pewno wysokie miejsce w finale. W tej konkurencji wziął udział również niepełnosprawny kolega Filipa Szymon Sowiński, który z wynikiem 551 zajął drugie miejsce.

Te wyniki bardzo nas cieszą, ponieważ na Pucharze Świata w Szczecinie, który rozpocznie się już 8 maja nasz zawodnik ma realne szanse na miejsca medalowe oraz patrząc na formę kadry pistoleciarzy na medal drużynowy.
Dla wszystkich, którzy chcieli by kibicować naszemu zawodnikowi, będzie można online śledzić jego strzelanie na stronie Sius Result

Nasz zawodnik strzela 3 konkurencje:

P5 w czwartek 8 maja 16:30.
P1 w sobotę.
FTP w niedzielę.

Więcej zdjęć i informacji można znaleźć na stronie zawodnika filiprodzik.pl