Mistrzostwa Polski i Piknik Strzelecki « Skorpion Polkowice


Mistrzostwa Polski i Piknik Strzelecki


5 cze 2015
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Mistrzostwa_i_PiknikJuż za tydzień, a dokładniej 12 czerwca o godzinie 12:00 na strzelnicy WKS Śląsk we Wrocławiu ul. Świątnicka 36, będziemy mogli znów spotkać się na Strzeleckim Pikniku Integracyjnym. Tym razem dodatkową atrakcją będą równolegle rozgrywane Mistrzostwa Polski Osób z Niepełnosprawnością w Strzelectwie Sportowym. To będzie wyjątkowa okazja, żeby poobserwować doświadczonych zawodników w akcji, pokibicować im oraz zadać pytania dotyczące strzelania.

Tuż po Pikniku odbędą się po kolei 4 finały w konkurencjach R1 – 13:00, R4 – 14:00, P2 – 15:00 i P1 – 16:00. Finały są jednym z najciekawszych elementów strzelectwa, dlatego warto odwiedzić nas w piątek 12 czerwca w tych godzinach. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy, bo taka okazja nie powtórzy się szybko.

Mistrzostwa Polski realizowane są w ramach Zadania pn.: „Organizacja Mistrzostw Polski i Pucharów Polski Osób Niepełnosprawnych”. Odbędą się one w dniach 11-14.06.2015 we Wrocławiu na obiektach WKS Śląsk we Wrocławiu przy ul. Świątnickiej 36. Finansowane są ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Piknik Strzelecki 12 czerwca 2015r. realizowany jest w ramach projektu pn.: „Sport i turystyka – aktywność, rehabilitacja, integracja” dofinansowanego przez Wydział ds. Osób Niepełnosprawnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.