I runda Pucharu Polkowickich Zawodów Strzeleckich « Skorpion Polkowice


I runda Pucharu Polkowickich Zawodów Strzeleckich


21 mar 2011
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Już 6 kwietnia w godzinach od ok 15 do 19 w Gimnazjum nr 1 w piwnicy odbędzie się „Pierwsza Runda Międzyszkolnych Mistrzostw Polkowic o Puchar Burmistrza”. Wszystkie osoby, które chcą wziąć udział w zawodach, muszą wysłać zgłoszenie na adres biuro@skorpion-polkowice.pl w formacie Imię, Nazwisko, Szkoła, Klasa najpóźniej do 31 marca.
Każdej osobie zostanie wyznaczona indywidualna godzina startu i rozesłana na początku kwietnia, dlatego zgłoszenia po 31 marca nie będą przyjmowane.
Strzelanie odbywać się będzie z pozycji stojącej do tarcz pistoletowych z broni łamanej. Trzy strzały próbne i 10 ocenianych. Broń i stanowisko będzie losowane przed
rozpoczęciem startu. Wyniki ogłoszone zostaną po zawodach wraz z terminem wręczenia atrakcyjnych nagród i pucharów. Punkty będą liczone wyłącznie w klasyfikacji indywidualnej. Puchary zostaną wręczone za pierwsze miejsca, natomiast nagrody za pierwsze trzy miejsca w trzech konkurencjach wiekowych podstawówki, gimnazja i zespół szkół. Klasyfikacja drużynowa i indywidualna będzie liczona również na koniec roku jako suma punktów czterech z pięciu Rund Pucharu.
Szczegółowy regulamin I rundy Pucharu znajduje się tutaj.