Dolny Śląsk – Moja Mała Ojczyzna « Skorpion Polkowice


Dolny Śląsk – Moja Mała Ojczyzna


14 sie 2015
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

W ramach zadania publicznego „Sport i turystyka – aktywność, rehabilitacja, integracja” finansowanego ze środków Województwa Dolnośląskiego, uczestnicy projektu pn. „Dolny Śląsk – Moja Mała Ojczyzna” realizowanego przez Skorpion Polkowice, biorą udział w warsztatach stacjonarnych i wyjazdowych w ciekawe miejsca Dolnego Śląska.
Uczestnicy mają możliwość poznać walory turystyczne województwa, które zamieszkują – swojej małej ojczyzny. Podczas dotychczas zrealizowanych warsztatów wyjazdowych, uczestnicy odwiedzili Bolesławiec oraz Wrocław – wrażeniom nie było końca! Przed nami kolejne ciekawe miejscowości!

Podczas warsztatów stacjonarnych uczestnicy projektu samodzielnie prowadzą kronikę, w której znajdują się zdjęcia z wyjazdów, plany wycieczek, opinie uczestników na temat odwiedzanych atrakcji turystycznych.
Uczestnicy mają zapewnione przejazdy komunikacją międzymiastową, ciepły posiłek w ciągu dnia oraz wsparcie asystentów doświadczonych w aktywizowaniu osób z niepełnosprawnością w oparciu o modele asystentury wypracowane przez Fundację Eudajmonia. W warsztatach bierze udział 13 osób z niepełnosprawnościami.

W załączeniu foto z Bolesławca i Wrocławia.
SAM_5520

SAM_5523

SAM_5525

SAM_5544

SAM_5546

SAM_5659

SAM_5660

SAM_5664

SAM_5670

SAM_5697