Ciężkie starcie podczas Pucharu Wiosny « Skorpion Polkowice


Ciężkie starcie podczas Pucharu Wiosny


15 kw. 2016
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

PucharWiosnyNa zawody pn.: „Puchar Wiosny” organizowane przez WKS Śląsk we Wrocławiu w dniach 7-10 kwietnia 2016r. pojechał nasz zawodnik Filip Rodzik oraz jego klubowa koleżanka Joanna Panter. Dla Filipa był to jeden z elementów treningu przed właściwymi zawodami jakimi będzie Paraolimpiada w RIO, dla Joanny trening przed Mistrzostwami Polski.

Obojgu zawodnikom nie poszedł ten start rewelacyjnie i uplasowali się mniej więcej w środku stawki (Filip 12 i 18 miejsce Joanna 18 miejsce), ale są oni teraz na etapie przygotowawczym i budowania formy, dlatego też nie oczekiwaliśmy wysokich wyników.
– Każdy start pozwala mi się sprawdzić i poznać jeszcze lepiej swoje słabości, dzięki temu potem na treningach mogę pracować nad nimi i je eliminować, tak aby następnym razem wypaść jeszcze lepiej. Dzięki mojemu Sponsorowi Tytularnemu Gminie Polkowice mogę jeździć na większą ilość zawodów i trenować częściej co mam nadzieję przełoży się na moje wyniki i pozwoli mi powalczyć w RIO o najwyższe miejsca. – komentuje Filip Rodzik

Trzymamy kciuki i czekamy na kolejne wiadomości z zawodów, które odbędą się już niebawem bo 15-17 kwietnia w Gorzowie Wielkopolskim.