Bądź bliżej « Skorpion Polkowice


Bądź bliżej


5 cze 2009
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

bbZapraszamy do udziału w projekcie „ Bądź bliżej” – szkolenia dla młodzieży podejmującej wolontariat na rzecz osób niepełnosprawnych. W najbliższych dwóch tygodniach odbędą się one w Polkowicach i Bolesławcu.

Celem projektu jest promocja wolontariatu na rzecz osób niepełnosprawnych wśród uczącej się młodzieży zamieszkującej powiaty polkowicki, lubiński, głogowski, legnicki, bolesławiecki. W ramach działań projektowych beneficjenci będą mogli uczestniczyć w warsztatach przybliżających specyfikę pracy wolontariusza prowadzonych przez specjalistów ds. osób niepełnosprawnych. Realizowane w każdym z miast powiatowych cykle warsztatowe zakończy integracyjna impreza sportowa z udziałem młodzieży niepełnosprawnej.

Chętnych do udziału w projekcie prosimy o przesłanie drogą elektroniczną na adres f.rodzik@skorpion-polkowice.pl zgłoszenia zawierającego: imię, nazwisko, adres zamieszkania, wiek.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 509 745 056.

Dokładny termin oraz miejsce realizacji projektu w poszczególnych miastach powiatowych podane zostaną dla zainteresowanych po ustaleniu szczegółowego harmonogramu.