Baner


Wyniki Pucharu Burmistrza po 2. rundzie


10 Gru 2015
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

logo1pngPoniżej przedstawiamy wyniki Strzeleckich Zawodów o Puchar Burmistrza Polkowic po 2. rundzie.

GIMNAZJA
NazwiskoImięSzkołaIIISuma 1
1JokielKamilaGim nr 19694190
2FlorianJoannaGim nr 19593188
3OrubaWiktoriaGim nr 29689185
4MatejewskaZuzannaGim nr 19589184
5MorawskiDawidGim nr 29688184
6RudnikowiczWojciechGim nr 19094184
7SłowikAdrianGim nr 19589184
8JaworskaNataliaGim nr 19289181
9PólkowskaZuzannaGim nr 29388181
10OprychałJakubGim nr 18987176
11DudekMartynaGim nr 19282174
12LaszczyńskaWeronikaGim nr 19480174
13PośpiechGrzegorzGim nr 29083173
14PrucnalMartaGim nr 29182173
15MintaJuliaGim nr 18981170
16SikoraFilipGim nr 28684170
17SołonynkaŻanetaGim nr 18581166
18MaćkówDamianGim nr 18580165
19CzerwińskiPatrykGim nr 18479163
20SzymańskaAdaGim nr 28082162
21PólkowskaJoannaGim nr 18971160
22MaligWiktorGim nr 17877155
23WasilewskiMarcinGim nr 17679155
24MoskalukDawidGim nr 28162143
25GąsłowskiMarcelGim nr 17959138
26KoziołekKlaudiuszGim nr 192092
27PachurkaKlaudiaGim nr 291091
28MatuszakMartaGim nr 189089
29TurkiewiczNinaGim nr 187087
30KowalikKamilaGim nr 182082
31PawełkoAdamGim nr 182082
32NickeDawidGim nr 280080
33WojcińskiJakubGim nr 280080
34KościnkiewiczMateuszGim nr 278078
35PasBartoszGim nr 277077
36CzachorAnitaGim nr 17272
37OlszewskiKewinGim nr 207070
38JałowieckiBartekGim nr 106969
39ZelekDamianGim nr 163063
40KostelnikAlanGim nr 162062
41SłojewskiCyprianGim nr 161061
SZKOŁY PODSTAWOWE
NazwiskoImięSzkołaIIISuma 1
1SikoraKarolSP19686182
2MachowiczJakubSP39486180
3OzgaMikołajSP19182173
4RożekWiktoriaSP18981170
5PopielskaWeronikaSP29277169
6MaciakPiotrSP18479163
7GmurMaciejSP18874162
8JaślarSzymonSP18675161
9HabasDominikaSP18572157
10OlejniczakKonradSP28469153
11KucharczykMiłoszSP18166147
12HerbaCyprianSP18255137
13BukrabaFilipSP389089
14NowakowskiPiotrSP366066
15PasekIgorSP2000
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
NazwiskoImięSzkołaIIISuma 1
1PodgórskiArturZS P-ce9892190
2ŁużnyArkadiuszZS P-ce9792189
3OlejniczakMartaI LO Lubin8778165