Wyniki Pucharu Burmistrza po 2. rundzie « Skorpion Polkowice


Wyniki Pucharu Burmistrza po 2. rundzie


10 Gru 2015
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

logo1pngPoniżej przedstawiamy wyniki Strzeleckich Zawodów o Puchar Burmistrza Polkowic po 2. rundzie.

GIMNAZJA
NazwiskoImięSzkołaIIISuma 1
1JokielKamilaGim nr 19694190
2FlorianJoannaGim nr 19593188
3OrubaWiktoriaGim nr 29689185
4MatejewskaZuzannaGim nr 19589184
5MorawskiDawidGim nr 29688184
6RudnikowiczWojciechGim nr 19094184
7SłowikAdrianGim nr 19589184
8JaworskaNataliaGim nr 19289181
9PólkowskaZuzannaGim nr 29388181
10OprychałJakubGim nr 18987176
11DudekMartynaGim nr 19282174
12LaszczyńskaWeronikaGim nr 19480174
13PośpiechGrzegorzGim nr 29083173
14PrucnalMartaGim nr 29182173
15MintaJuliaGim nr 18981170
16SikoraFilipGim nr 28684170
17SołonynkaŻanetaGim nr 18581166
18MaćkówDamianGim nr 18580165
19CzerwińskiPatrykGim nr 18479163
20SzymańskaAdaGim nr 28082162
21PólkowskaJoannaGim nr 18971160
22MaligWiktorGim nr 17877155
23WasilewskiMarcinGim nr 17679155
24MoskalukDawidGim nr 28162143
25GąsłowskiMarcelGim nr 17959138
26KoziołekKlaudiuszGim nr 192092
27PachurkaKlaudiaGim nr 291091
28MatuszakMartaGim nr 189089
29TurkiewiczNinaGim nr 187087
30KowalikKamilaGim nr 182082
31PawełkoAdamGim nr 182082
32NickeDawidGim nr 280080
33WojcińskiJakubGim nr 280080
34KościnkiewiczMateuszGim nr 278078
35PasBartoszGim nr 277077
36CzachorAnitaGim nr 17272
37OlszewskiKewinGim nr 207070
38JałowieckiBartekGim nr 106969
39ZelekDamianGim nr 163063
40KostelnikAlanGim nr 162062
41SłojewskiCyprianGim nr 161061
SZKOŁY PODSTAWOWE
NazwiskoImięSzkołaIIISuma 1
1SikoraKarolSP19686182
2MachowiczJakubSP39486180
3OzgaMikołajSP19182173
4RożekWiktoriaSP18981170
5PopielskaWeronikaSP29277169
6MaciakPiotrSP18479163
7GmurMaciejSP18874162
8JaślarSzymonSP18675161
9HabasDominikaSP18572157
10OlejniczakKonradSP28469153
11KucharczykMiłoszSP18166147
12HerbaCyprianSP18255137
13BukrabaFilipSP389089
14NowakowskiPiotrSP366066
15PasekIgorSP2000
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
NazwiskoImięSzkołaIIISuma 1
1PodgórskiArturZS P-ce9892190
2ŁużnyArkadiuszZS P-ce9792189
3OlejniczakMartaI LO Lubin8778165

 

 


Klauzula informacyjna

Dbamy o prywatność Naszych Beneficjantów, Współpracowników i Kontrahentów, dlatego dostosowujemy się do nowych przepisów o ochronie danych osobowych zawartych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego
i Rady (EU) z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej RODO) które wchodzą
w życie 25.05.2018r.
Realizując obowiązek informacyjny, określony w art. 13 wspomnianego Rozporządzenia 2016/679 informujemy, że:

Administrator danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Skorpion Polkowice nr Regon 020900834 ul. Borówkowa 5a 59-101 Polkowice.

Dane kontaktowe
Z Skorpion Polkowice można się skontaktować:
a. poprzez adres e-mail: biuro@skorpion-polkowice.pl,
b. telefonicznie pod numerem: (0) 509 745 056,
c. pisemnie: Skorpion Polkowice ul. Borówkowa 5a 59-101 Polkowice.

Cele przetwarzania oraz podstawa prawna przetwarzania
Dane osobowe będą przetwarzane przez Skorpion Polkowice w celach:
a. przeprowadzenia projektów dofinansowanych przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) w których celem jest zwiększenie aktywności osób niepełnosprawnych,
b. przeprowadzenia projektów dofinansowanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w obszarze których celem jest wspieranie szkolenia sportowego i współzawodnictwa osób niepełnosprawnych,
c. wykonywania zawartych umów z Naszymi Współpracownikami,
d. wykonywania zawartych umów o Kontrahentami.

Okres, przez który dane będą przetwarzane
Dane osobowe będą przetwarzane przez Skorpion Polkowice:
a. dla celu realizacji projektów dofinansowanych przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) w których celem jest zwiększenie aktywności osób niepełnosprawnych – 5 lat od dnia zakończenia projektu,
b. dla celu realizacji projektów dofinansowanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w obszarze których celem jest wspieranie szkolenia sportowego i współzawodnictwa osób niepełnosprawnych – 5 lat od zakończenia projektu,
c. dla celu realizacji wykonywania zawartych umów z naszymi Współpracownikami – 5 lata od zakończenia zawartej umowy,
d. dla celu realizacji zawartych umów o Kontrahentami - 5 lat po zakończeniu wykonywania zawartej umowy.

Odbiorcy danych
Dane osobowe mogą być udostępniane przez Skorpion Polkowice:
a. osobom upoważnionym,
b. podmiotom uprawnionym (na podstawie przepisów prawa) do ich otrzymania lub na podstawie udzielonej zgody,
c. mogą być także przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora danych osobowych takim jak dostawcy usług informatycznych – przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem danych osobowych i wyłącznie zgodnie z poleceniami Administratora danych osobowych.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Każdej osobie przysługuje prawo dostępu oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu Administratora danych osobowych, przysługuje każdej osobie prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda, istnieje prawo wycofania tej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

W zakresie, w jakim dane osobowe są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje prawo do przenoszenia danych osobowych. Uprawnienie do przenoszenia danych nie dotyczy danych, które stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa.
Przysługuje również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.