Siedem medali Skropiona podczas Mistrzostw Polski Bydgoszcz 2016 « Skorpion Polkowice


Siedem medali Skropiona podczas Mistrzostw Polski Bydgoszcz 2016


5 Lip 2016
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

127W tym roku na Mistrzostwa Polski nasi zawodnicy pojechali w okrojonym składzie sześciu zawodników: Filip Rodzik, Adrian Lewandowski, Krzysztof Bech, Konrad Czajkowski, Genowefa Małek i Tomasz Szakoła. Mimo tego podczas rozdania medali nasi zawodnicy wychodzili, aż 7 razy na podium.

Zawody, które odbyły się w Bydgoszczy na obiektach Zawiszy, zaczęły się konkurencją P1 w której startowało czterech naszych zawodników. Dwóch z nich Filip Rodzik i Krzysztof Bech dostali się do finału. Po zaciętej walce Krzysztof Bech zajął szóste, a Filip Rodzik drugie miejsce ze stratą 2,2 punktu do Szymona Sowińskiego. W składzie Filip Rodzik, Krzysztof Bech oraz Konrad Czajkowski zawodnicy zdobyli w tej samej konkurencji drugie miejsce drużynowo.

Pierwszego dnia startował również nasz zawodnik Adrian Lewandowski w konkurencji R4, gdzie po finale zakończył rywalizację na trzecim miejscu.

Drugiego dnia podobnie jak i pierwszego w konkurencji P3 Filip Rodzik uplasował się na 2 miejscu tuż za Szymonem Sowińskim a Krzysztof Bech zajął 6 miejsce. Popołudniu w drugiej pistoletowej konkurencji Filip Rodzik kolejny raz z rzędu zajął drugie miejsce zaraz po Szymonie Sowińskim.

Ten dzień był szczęśliwszy od poprzedniego dla Adriana Lewandowskiego, który dostał się do finału,  zajmując tym samym drugie miejsce, tuż za Kazimierzem Byśkiem.

Ostatni dzień i koronna konkurencja Filipa Rodzika P4, w której chciał w końcu zająć pierwsze miejsce ( po czterech srebrach w dniach poprzednich).  Finał zaczął dość kiepsko, już po 6 strzałach zajmował 3 lokatę ze stratą do pierwszego Sławomira Okoniewskiego, aż 7,3 punktu. Jednakże nasz zawodnik konsekwentnie oddawał dobre strzały, dzięki czemu przewaga ta topniała w zastraszającym tempie. Po 14 strzale Filip wysunął się na prowadzenie, lecz od 16 strzału wzmożona spastyka, (przez długie siedzenie kolejny dzień na strzelnicy), dawała się mocno we znaki. W 17, 18 i 19 strzale udało mu się to doskonale opanować i wyczekać moment niekontrolowanego skurczy mięśni zdobywając ponad dwupunktowe prowadzenie nad Sławkiem. Niestety ostatni strzał zdecydował o wszystkim. Nie udało się go wykonać jak poprzednich i padł lekko zerwany przez co nasz zawodnik spadł na druga pozycję, po raz piąty podczas tych mistrzostw przegrywając jednym strzałem najwyższe miejsce.

– No nic próbowałem pokonać pasmo drugiego miejsca do samego końca, ale niestety nie udało się. Z zawodów jestem zadowolony, ponieważ wyniki były na takim poziomie jaki sobie zaplanowałem, a do pierwszego miejsca zabrakło troszkę szczęścia. Mam nadzieję, że na igrzyskach będę miał go trochę więcej. – Komentował Filip Rodzik.

108 121 125 127 129 131 132 138 DSC_0028 DSC_0030 DSC_0032 DSC_0034 DSC_0035 DSC_0037 DSC_0038 fr


Klauzula informacyjna

Dbamy o prywatność Naszych Beneficjantów, Współpracowników i Kontrahentów, dlatego dostosowujemy się do nowych przepisów o ochronie danych osobowych zawartych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego
i Rady (EU) z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej RODO) które wchodzą
w życie 25.05.2018r.
Realizując obowiązek informacyjny, określony w art. 13 wspomnianego Rozporządzenia 2016/679 informujemy, że:

Administrator danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Skorpion Polkowice nr Regon 020900834 ul. Borówkowa 5a 59-101 Polkowice.

Dane kontaktowe
Z Skorpion Polkowice można się skontaktować:
a. poprzez adres e-mail: biuro@skorpion-polkowice.pl,
b. telefonicznie pod numerem: (0) 509 745 056,
c. pisemnie: Skorpion Polkowice ul. Borówkowa 5a 59-101 Polkowice.

Cele przetwarzania oraz podstawa prawna przetwarzania
Dane osobowe będą przetwarzane przez Skorpion Polkowice w celach:
a. przeprowadzenia projektów dofinansowanych przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) w których celem jest zwiększenie aktywności osób niepełnosprawnych,
b. przeprowadzenia projektów dofinansowanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w obszarze których celem jest wspieranie szkolenia sportowego i współzawodnictwa osób niepełnosprawnych,
c. wykonywania zawartych umów z Naszymi Współpracownikami,
d. wykonywania zawartych umów o Kontrahentami.

Okres, przez który dane będą przetwarzane
Dane osobowe będą przetwarzane przez Skorpion Polkowice:
a. dla celu realizacji projektów dofinansowanych przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) w których celem jest zwiększenie aktywności osób niepełnosprawnych – 5 lat od dnia zakończenia projektu,
b. dla celu realizacji projektów dofinansowanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w obszarze których celem jest wspieranie szkolenia sportowego i współzawodnictwa osób niepełnosprawnych – 5 lat od zakończenia projektu,
c. dla celu realizacji wykonywania zawartych umów z naszymi Współpracownikami – 5 lata od zakończenia zawartej umowy,
d. dla celu realizacji zawartych umów o Kontrahentami - 5 lat po zakończeniu wykonywania zawartej umowy.

Odbiorcy danych
Dane osobowe mogą być udostępniane przez Skorpion Polkowice:
a. osobom upoważnionym,
b. podmiotom uprawnionym (na podstawie przepisów prawa) do ich otrzymania lub na podstawie udzielonej zgody,
c. mogą być także przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora danych osobowych takim jak dostawcy usług informatycznych – przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem danych osobowych i wyłącznie zgodnie z poleceniami Administratora danych osobowych.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Każdej osobie przysługuje prawo dostępu oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu Administratora danych osobowych, przysługuje każdej osobie prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda, istnieje prawo wycofania tej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

W zakresie, w jakim dane osobowe są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje prawo do przenoszenia danych osobowych. Uprawnienie do przenoszenia danych nie dotyczy danych, które stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa.
Przysługuje również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.