Puchar Polski « Skorpion Polkowice

Puchar Polski

20 Paź 2018
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Nasi zawodnicy w składzie Filip Rodzik, Krzysztof Bech, Konrad Czajkowski i Adrian Lewandowski wystartowali na ostatniej krajowej imprezie w tym roku. Jak się okazało, to była również ostatnia impreza dla Filipa przed pneumatycznymi Mistrzostwami Europy w Belgradzie, które odbędą się od 1 do 7 grudnia.

W pierwszym dniu Filip Rodzik i Krzysztof Bech dostali się do finału w konkurencji P1. Po zaciętej walce Krzysztof zakończył rywalizację na 8, a Filip na 1 miejscu. Drużynowo w składzie Filip Rodzik, Krzysztof Bech i Konrad Czajkowski nasi zawodnicy uplasowali się na 2 pozycji.
Adrian Lewandowski nie miał tyle szczęścia i zakończył walkę na 4 miejscu w konkurencji R4. To samo miejsce zajął też drugiego dnia w konkurencji R5 i niestety podczas tych zawodów nie dane mu było znaleźć się na podium.
Drugiego dnia Filip i Krzysztof strzelali jeszcze dwie konkurencje. W P3 Filip stanął na 3 miejscu na podium, Krzysztof wywalczył 7 pozycję. Wieczorem w konkurencji P5 Filip wywalczył 2, a Krzysztof wysokie 5 miejsce.
Ostatniego dnia nasz zawodnik Filip strzelał jeszcze w konkurencji P4. Niestety duża ilość błędów, które popełnił ostatecznie pozwoliła mu na zdobycie 4 miejsca.
– Uważam że to był udany start w konkurencjach pneumatycznych P1 i P5. Mam nadzieję, że równie dobrze lub jeszcze lepiej mi pójdzie podczas pneumatycznych Mistrzostw Europy. – komentuje Filip Rodzik