Puchar Polski z 9 medalami « Skorpion Polkowice


Puchar Polski z 9 medalami


15 Wrz 2017
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Kolejny raz mieliśmy okazję zmierzyć się z najlepszymi zawodnikami w Polsce na strzelnicy sportowej w Bydgoszczy. Na te zawody w dniach 8-10 września zawodnicy Skorpiona pojechali w składzie: Filip Rodzik, Krzysztof Bech, Genowefa Małek, Tomasz Szakoła i Adrian Lewandowski. Mimo dużej konkurencji liczba medali zaskoczyła nawet samych zawodników.

Już po pierwszym dniu na konto Skorpiona trafiły 4 medale w tym 3 indywidualne i 1 drużynowy. Filip Rodzik wraz z Krzysztofem Bechem weszli do finału w konkurencji P1. Po zaciętej walce ostatecznie Krzysztof Bech zajął 3 miejsce pokonując Sławomira Okoniewskiego aktualnego Wicemistrza Europy w tej konkurencji. Filip Rodzik natomiast szedł łeb w łeb z Szymonem Sowińskim, jednak mała przewaga uzyskana przez Szymona Sowińskiego w ostatnich strzałach utrzymała się do końca i Filip zajął 2 miejsce. Drużynowo w składzie Filip Rodzik, Krzysztof Bech i Tomasz Szakoła nasi zawodnicy zajęli 2 miejsce ustępując jedynie zawodnikom Startu Szczecin.
Ostatnią osobą tego dnia, która zdobyła srebrny medal, był Adrian Lewandowski w konkurencji R4.

Drugi dzień przyniósł naszym zawodnikom kolejne 4 medale, tak samo 3 indywidualne i 1 drużynowy. Filip Rodzik w konkurencjach dynamicznych P3 i P5 zajął 2 miejsce ustępując jedynie Szymonowi Sowińskiemu. Adrian Lewandowski w konkurencji R5 tym razem uplasował się na 3 miejscu. Drużynowo w składzie Filip Rodzik, Krzysztof Bech i Genowefa Małek w konkurencji P5 zajęli ostatecznie 3 miejsce.

Ostatniego dnia Filip Rodzik postawił sobie za cel pokonać Szymona chociaż w jednej konkurencji i udało mu się to. Jednakże Sławomir Okoniewski był lepszy od naszego zawodnika i w finale pokonał go o włos, co zapewniło Filipowi znów 2 miejsce, tym razem w konkurencji P4.

– Jestem zadowolony z wyników. To pierwsze zawody po przewie wakacyjnej i całkiem dobrze mi poszło. Troszkę brakło do pierwszego miejsca w każdej z konkurencji, ale przed nami dużo treningów i zawodów przed Mistrzostwami Świata w maju 2018r., na które zaczynam się już przygotowywać. – podsumował Filip.


Klauzula informacyjna

Dbamy o prywatność Naszych Beneficjantów, Współpracowników i Kontrahentów, dlatego dostosowujemy się do nowych przepisów o ochronie danych osobowych zawartych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego
i Rady (EU) z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej RODO) które wchodzą
w życie 25.05.2018r.
Realizując obowiązek informacyjny, określony w art. 13 wspomnianego Rozporządzenia 2016/679 informujemy, że:

Administrator danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Skorpion Polkowice nr Regon 020900834 ul. Borówkowa 5a 59-101 Polkowice.

Dane kontaktowe
Z Skorpion Polkowice można się skontaktować:
a. poprzez adres e-mail: biuro@skorpion-polkowice.pl,
b. telefonicznie pod numerem: (0) 509 745 056,
c. pisemnie: Skorpion Polkowice ul. Borówkowa 5a 59-101 Polkowice.

Cele przetwarzania oraz podstawa prawna przetwarzania
Dane osobowe będą przetwarzane przez Skorpion Polkowice w celach:
a. przeprowadzenia projektów dofinansowanych przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) w których celem jest zwiększenie aktywności osób niepełnosprawnych,
b. przeprowadzenia projektów dofinansowanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w obszarze których celem jest wspieranie szkolenia sportowego i współzawodnictwa osób niepełnosprawnych,
c. wykonywania zawartych umów z Naszymi Współpracownikami,
d. wykonywania zawartych umów o Kontrahentami.

Okres, przez który dane będą przetwarzane
Dane osobowe będą przetwarzane przez Skorpion Polkowice:
a. dla celu realizacji projektów dofinansowanych przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) w których celem jest zwiększenie aktywności osób niepełnosprawnych – 5 lat od dnia zakończenia projektu,
b. dla celu realizacji projektów dofinansowanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w obszarze których celem jest wspieranie szkolenia sportowego i współzawodnictwa osób niepełnosprawnych – 5 lat od zakończenia projektu,
c. dla celu realizacji wykonywania zawartych umów z naszymi Współpracownikami – 5 lata od zakończenia zawartej umowy,
d. dla celu realizacji zawartych umów o Kontrahentami - 5 lat po zakończeniu wykonywania zawartej umowy.

Odbiorcy danych
Dane osobowe mogą być udostępniane przez Skorpion Polkowice:
a. osobom upoważnionym,
b. podmiotom uprawnionym (na podstawie przepisów prawa) do ich otrzymania lub na podstawie udzielonej zgody,
c. mogą być także przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora danych osobowych takim jak dostawcy usług informatycznych – przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem danych osobowych i wyłącznie zgodnie z poleceniami Administratora danych osobowych.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Każdej osobie przysługuje prawo dostępu oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu Administratora danych osobowych, przysługuje każdej osobie prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda, istnieje prawo wycofania tej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

W zakresie, w jakim dane osobowe są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje prawo do przenoszenia danych osobowych. Uprawnienie do przenoszenia danych nie dotyczy danych, które stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa.
Przysługuje również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.