Puchar Jesieni « Skorpion Polkowice


Puchar Jesieni


25 Lis 2018
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

11 listopada 2018 r. na obiektach strzeleckich LOK Lubin odbył się „Puchar Jesieni” czyli czwarta edycja całorocznych zawodów strzeleckich pt „Cztery Pory Roku”. Swoimi umiejętnościami popisywali się dorośli i doświadczeni strzelcy z terenu Zagłębia Miedziowego i okolic oraz młodzi i mniej doświadczeni strzelcy. Wśród nich znaleźli się młodzi reprezentanci Skorpiona Polkowice.

W pistolecie pneumatycznym bardzo dobrze wypadł Jakub Machowicz zajmując drugie miejsce w kategorii mężczyzn oraz pierwsze wśród juniorów. Drugie miejsce wśród juniorów przypadło Mikołajowi Zarzyckiemu. W pistolecie kobiet brązowy medal wystrzelała Joanna Panter, czwarte miejsce zajęła Malwina Raczyńska a piąte Izabela Olejnik. W klasyfikacji juniorek Malwina zajęła I miejsce a Iza II. W karabinie kobiet i juniorek złoty medal wystrzelała Zuzanna Pólkowska zaś Jakub Kemes był drugi w klasyfikacji juniorów.
Po zsumowaniu wyników z wszystkich czterech edycji turnieju wyłoniono jego zwycięzców. I tak w pistolecie mężczyzn Jakub Machowicz zajął III miejsce, wśród kobiet III miejsce zajęła Joanna Panter, IV Izabela Olejnik i V Malwina Raczyńska. W karabinie kobiet I miejsce przypadło Kamili Jokiel a II Zuzannie Pólkowskiej zaś w karabinie mężczyzn Jakub Kemes zajął IV miejsce. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.