Baner

 • A A A

 • Piknik strzelecki z Renatą Mauer-Różańską.


  26 wrz 2013
  facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

  piknik24 września był ważnym dniem dla Skorpion Polkowice. Dzięki doskonałej współpracy z Urzędem Marszałkowskim nasz klub zyskał dwie nowe bronie, które przekazał nam osobiście Wicemarszałek Radosław Mołoń. Wręczenie odbyło się na strzelnicy finałowej WKS Śląsk we Wrocławiu, która jest jednym z najlepiej wyposażonych i najnowocześniejszych strzeleckich obiektów sportowych w Europie.

  Po uroczystym wręczeniu zakupionej broni ze środków PFRON będących w dyspozycji Urzędu Marszałkowskiego, rozpoczęła się zacięta rywalizacja przybyłych uczestników w konkurencji Kpn10
  (Karabin Pneumatyczny 10 metrów). Zawody rozegrane zostały na pawilonie 10m., gdzie zawodnicy mieli okazję zapoznać się z bronią pneumatyczną strzelając do papierowych tarcz. Oprócz rywalizacji uczestnicy mogli spróbować również strzelić z przekazanej broni pneumatycznej:
  – karabinku Marki: Feinwerkbau Model: 700
  – Pistoletu Marki: Steyr Model: LP10

  Rywalizację wygrał bezkonkurencyjnie Krzysztof Bech, drugie miejsce zajęła Genowefa Małek, a trzecie Ryszard Śmigielski.

  Na zakończenie strzeleckiego pikniku wszyscy zostali zaproszeni na teren Strzelnicy Myśliwskiej, gdzie przy ognisku można było zjeść przepysznego gulaszu i upiec kiełbaskę.

  Podziękowania dla Fundacja Metro za wykonanie zdjęć, które można obejrzeć w galerii na naszym profilu na Facebooku.

  Patronem medialnym wydarzenia był portal Sport-ON.info