Mistrzostwa Polski 2017 « Skorpion Polkowice


Mistrzostwa Polski 2017


21 Cze 2017
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

W tym roku Skorpion Polkowice po raz kolejny organizował Mistrzostwa Polski. Dla Filipa Rodzika, głównego koordynatora całej imprezy, wiązało się to dodatkowo z mnóstwem zadań, prócz normalnych startów i obowiązków zawodnika. Ale był na to przygotowany, zdawał sobie sprawę, że zawalczenie o najwyższe miejsca jest na wyciągniecie ręki. Jednakże jak się okazało, nie było tak idealnie, jak sobie zaplanował.

Dwa dni przed Mistrzostwami, które odbyły się w tym roku we Wrocławiu w dniach 15-18 czerwca, przewiała Filipa klimatyzacja w samochodzie i się rozchorował. Ciągły katar załzawione oczy i kaszel dokuczały szczególnie pierwszego dnia kiedy strzelał konkurencję P1. Samą konkurencję strzelił dość dobrze wchodząc do finału na 3 miejscu (podobnie jak w Gorzowie Wielkopolskim), ale już finał pozostawiał dużo do życzenia. Nasz zawodnik był zmęczony, osłabiony i brakowało pary, żeby strzelić lepiej. Jednakże nie poddawał się, walczył do końca, pokonując kolejnych zawodników i ostatecznie zajął 4 miejsce. W tej konkurencji drużynowo wraz z Krzysztofem Bech oraz Konradem Czajkowskim zajęli 3 miejsce. To był Filipa pierwszy, ale i nie ostatni medal.

W sobotę, drugiego dnia, ze zdrowiem było już dużo lepiej, jednak nadal Filip czuł duże osłabieniem i brak mocy. W konkurencji P3 ostatkiem sił udało mu się wywalczyć drugie miejsce, co bardzo go ucieszyło.

Ostatni dzień i koronna konkurencja naszego zawodnika; P4. Podczas której strzelał dobrze, na równym poziome, nie licząc kilku doskoków przez chwilową utratę koncentracji. Ostatecznie zajął czwarte miejsce do finału ustępując Grzegorzowi Karpaczowi jedynie o jeden punkt i Sławomirowi Okoniewskiemu o dwa punkty. Jednak w finale, od początku prowadził.

– Moje strzały były równe, ale niestety nie aż tak dobre, aby utrzymać się na prowadzeniu do końca. Po pewnym czasie wyprzedził mnie Szymon Sowiński, który ostatecznie zajął 1 miejsce. – Komentuje Filip Rodzik.

Tak więc podsumowując, mimo natłoku prac i niespodziewanego przeziębienia, udało się naszemu zawodnikowi wywalczyć dwa srebra indywidualnie i jeden brąz drużynowo. Zostaje jeszcze drobny niedosyt złotego medalu, ale biorąc pod uwagę przeciwności losu i przygotowanie przeciwników cieszymy się, że nie było gorzej.

Na skorpion
Można dodać jeszcze że nasza ekipa w składzie Filip Rodzik, Tomasz Mazur, Krzysztof Bech, Genowefa Małek, Adrian Lewandowski, Konrad Czajkowski, Tomasz Szakoła, Rafał Kociatkiweicz, Agnieszka Jakowczyk

I że Krzysztof Bech w konkurencji strzelił bardzo dobry wynik zajmując 4 miejsce do finału.
Oraz że Pani Genowefa Małek po strzeleniu dobrego wyniku w konkurencji, dzielnie walcząc w finale ostatecznie zajęła 5 miejsce.
Nie wiele do podium brakło też Adrianowi Lewandowskiemu w konkurencjach R4 i R5 w finale ostatecznie wywalczył 4 miejsca.


Klauzula informacyjna

Dbamy o prywatność Naszych Beneficjantów, Współpracowników i Kontrahentów, dlatego dostosowujemy się do nowych przepisów o ochronie danych osobowych zawartych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego
i Rady (EU) z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej RODO) które wchodzą
w życie 25.05.2018r.
Realizując obowiązek informacyjny, określony w art. 13 wspomnianego Rozporządzenia 2016/679 informujemy, że:

Administrator danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Skorpion Polkowice nr Regon 020900834 ul. Borówkowa 5a 59-101 Polkowice.

Dane kontaktowe
Z Skorpion Polkowice można się skontaktować:
a. poprzez adres e-mail: biuro@skorpion-polkowice.pl,
b. telefonicznie pod numerem: (0) 509 745 056,
c. pisemnie: Skorpion Polkowice ul. Borówkowa 5a 59-101 Polkowice.

Cele przetwarzania oraz podstawa prawna przetwarzania
Dane osobowe będą przetwarzane przez Skorpion Polkowice w celach:
a. przeprowadzenia projektów dofinansowanych przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) w których celem jest zwiększenie aktywności osób niepełnosprawnych,
b. przeprowadzenia projektów dofinansowanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w obszarze których celem jest wspieranie szkolenia sportowego i współzawodnictwa osób niepełnosprawnych,
c. wykonywania zawartych umów z Naszymi Współpracownikami,
d. wykonywania zawartych umów o Kontrahentami.

Okres, przez który dane będą przetwarzane
Dane osobowe będą przetwarzane przez Skorpion Polkowice:
a. dla celu realizacji projektów dofinansowanych przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) w których celem jest zwiększenie aktywności osób niepełnosprawnych – 5 lat od dnia zakończenia projektu,
b. dla celu realizacji projektów dofinansowanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w obszarze których celem jest wspieranie szkolenia sportowego i współzawodnictwa osób niepełnosprawnych – 5 lat od zakończenia projektu,
c. dla celu realizacji wykonywania zawartych umów z naszymi Współpracownikami – 5 lata od zakończenia zawartej umowy,
d. dla celu realizacji zawartych umów o Kontrahentami - 5 lat po zakończeniu wykonywania zawartej umowy.

Odbiorcy danych
Dane osobowe mogą być udostępniane przez Skorpion Polkowice:
a. osobom upoważnionym,
b. podmiotom uprawnionym (na podstawie przepisów prawa) do ich otrzymania lub na podstawie udzielonej zgody,
c. mogą być także przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora danych osobowych takim jak dostawcy usług informatycznych – przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem danych osobowych i wyłącznie zgodnie z poleceniami Administratora danych osobowych.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Każdej osobie przysługuje prawo dostępu oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu Administratora danych osobowych, przysługuje każdej osobie prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda, istnieje prawo wycofania tej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

W zakresie, w jakim dane osobowe są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje prawo do przenoszenia danych osobowych. Uprawnienie do przenoszenia danych nie dotyczy danych, które stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa.
Przysługuje również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.