MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY STRZELECKIE Z OKAZJI 100 LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI « Skorpion Polkowice


MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY STRZELECKIE Z OKAZJI 100 LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI


9 Lis 2018
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Zgodnie z regulaminem zawodów w każdej z rozgrywanych konkurencji przyznano dyplomy za miejsca od I do V. W zależności od grupy wiekowej liczba uczestników w danej konkurencji wahała się od kilku do kilkunastu. Oto wykaz nagrodzonych osób. Dyplomy zostaną dostarczone do szkół zawodników. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział i rywalizacje fair play.

Konkurencja Kpn10 siedząc Chłopcy III klasa gimnazjum:
I miejsce: Jakub Machowicz, Szkoła Podstawowa nr 3
II miejsce: Mikołaj Ozga, Katolicka Szkoła Podstawowa
III miejsce: Michał Jaskóła, Katolicka Szkoła Podstawowa
IV miejsce: Adrian Wiśniewski, Szkoła Podstawowa nr 3
V miejsce: Miłosz Kucharczyk, Katolicka Szkoła Podstawowa

Konkurencja Kpn10 siedząc Dziewczęta III klasa gimnazjum:
I miejsce: Wiktoria Rożek, Szkoła Podstawowa nr 3
II miejsce: Martyna Kapusta, Szkoła Podstawowa nr 3
III miejsce: Dominika Habas, Katolicka Szkoła Podstawowa

Konkurencja Kpn10 stojąc Chłopcy III klasa gimnazjum:
I miejsce: Mikołaj Ozga, Katolicka Szkoła Podstawowa
II miejsce: Jakub Machowicz, Szkoła Podstawowa nr 3
III miejsce: Miłosz Kucharczyk, Katolicka Szkoła Podstawowa
IV miejsce: Maciej Gmur, Szkoła Podstawowa nr 3
V miejsce: Mateusz Kwapis, Katolicka Szkoła Podstawowa

Konkurencja Kpn10 stojąc Dziewczęta III klasa gimnazjum:
I miejsce: Wiktoria Rożek, Szkoła Podstawowa nr 3
II miejsce: Dominika Habas, Katolicka Szkoła Podstawowa

Konkurencja Kpn10 siedząc Chłopcy VIII klasa:
I miejsce: Tomasz Łyga, Szkoła Podstawowa nr 3
II miejsce: Dawid Opyrchał, Szkoła Podstawowa nr 1
III miejsce: Piotr Maciak, Szkoła Podstawowa nr 1
IV miejsce: Sebastian Grzonka, Szkoła Podstawowa nr 1

Konkurencja Kpn10 siedząc Dziewczęta VIII klasa:
I miejsce: Izabela Olejnik, Szkoła Podstawowa nr 1
II miejsce: Tamara Sztuk, Szkoła Podstawowa nr 3
III miejsce: Maja Czajkowska, Katolicka Szkoła Podstawowa
IV miejsce: Malwina Raczyńska, Szkoła Podstawowa nr 3
V miejsce: Anna Józków, Szkoła Podstawowa nr 4

Konkurencja Kpn10 stojąc Chłopcy VIII klasa:
I miejsce: Piotr Maciak, Szkoła Podstawowa nr 1
II miejsce: Nikolas Papenfus, Szkoła Podstawowa nr 3
III miejsce: Tomasz Łyga, Szkoła Podstawowa nr 3
IV miejsce: Sebastian Grzonka, Szkoła Podstawowa nr 1
V miejsce: Dawid Opyrchał, Szkoła Podstawowa nr 1

Konkurencja Kpn10 stojąc Dziewczęta VIII klasa:
I miejsce: Izabela Olejnik, Szkoła Podstawowa nr 1
II miejsce: Maja Czajkowska, Katolicka Szkoła Podstawowa
III miejsce: Anna Józków, Szkoła Podstawowa nr 4

Konkurencja Kpn10 siedząc Chłopcy VII klasa:
I miejsce: Mikołaj Zarzycki, Szkoła Podstawowa nr 1
II miejsce: Igor Konieczny, Szkoła Podstawowa nr 1
III miejsce: Jakub Dubrowski, Szkoła Podstawowa nr 1

Konkurencja Kpn10 stojąc Chłopcy VII klasa:
I miejsce: Jakub Dubrowski, Szkoła Podstawowa nr 1
II miejsce: Mikołaj Zarzycki, Szkoła Podstawowa nr 1
III miejsce: Oliwier Szafrański, Szkoła Podstawowa nr 1

Konkurencja Kpn10 siedząc Chłopcy VI klasa:
I miejsce: Grzegorz Krzeszowski, Szkoła Podstawowa nr 1
II miejsce: Patryk Trzeciak, Szkoła Podstawowa nr 1
III miejsce: Bartosz Haduch, Szkoła Podstawowa nr 3
IV miejsce: Adrian Ferenc, Szkoła Podstawowa nr 1
V miejsce: Adam Kruszewski, Szkoła Podstawowa nr 1

Konkurencja Kpn10 siedząc Dziewczęta VI klasa:
I miejsce: Alicja Gładysz, Szkoła Podstawowa nr 1
II miejsce: Alicja Sowa, Szkoła Podstawowa nr 1
III miejsce: Marta Foryś, Szkoła Podstawowa nr 1
IV miejsce: Kalina Cywińska, Szkoła Podstawowa nr 1
V miejsce: Dominika Jarzynka, Szkoła Podstawowa nr 1

Konkurencja Kpn10 stojąc Chłopcy VI klasa:
I miejsce: Grzegorz Krzeszowski, Szkoła Podstawowa nr 1
II miejsce: Patryk Trzeciak, Szkoła Podstawowa nr 1

Konkurencja Kpn10 stojąc Dziewczęta VI klasa:
I miejsce: Alicja Sowa, Szkoła Podstawowa nr 1
II miejsce: Dominika Jarzynka, Szkoła Podstawowa nr 1
III miejsce: Amelia Pawłowska, Szkoła Podstawowa nr 1
IV miejsce: Marta Foryś, Szkoła Podstawowa nr 1
V miejsce: Kalina Cywińska, Szkoła Podstawowa nr 1