Dariusz Woźniak zwycięża w kolarskich przełajach! « Skorpion Polkowice


Dariusz Woźniak zwycięża w kolarskich przełajach!


6 Sty 2010
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

bildeW sobotę i niedzielę najlepsi polscy przełajowcy po raz ostatni w tym sezonie gościli na Ziemi Lubuskiej. Najpierw zmierzyli się w Słubicach w X serii Pucharu Polski, a potem rywalizowali w Bieganowie w challengu o puchary burmistrza Cybinki i starosty słubickiego. Łatwo nie mieli, bo powiat słubicki nawiedziła na przełomie starego i nowego roku solidna zima. Zawodnikom przyszło się zmagać z kopnym, 30-centymetrowym śniegiem, lodowymi pułapkami na zjazdach i bardzo niską temperaturą powietrza.

 

– Na takich trasach trzeba używać opon lepszego typu, nie pompować ich do oporu oraz bardzo uważać na zjazdach i zakrętach – mówił 15-letni strzelczanin Wojciech Szyniec, sobotni triumfator w kategorii juniorów młodszych. A jego starszy klubowy kolega, orlik Kacper Szczepaniak szybko wycofał się tego dnia z walki o czołowe lokaty. – Zjazdy prowadziły po żywym lodzie, nie były niczym posypane! Nie chciałem ryzykować kontuzji, więc pojechałem wybitnie treningowo – wyjaśnił.

Tydzień przed mistrzostwami naszego kraju w Szczekocinach oraz niespełna miesiąc przed mistrzostwami świata w czeskim Taborze układ w czołówce polskich ,,błotniaków” pozostał bez zmian. W grupach juniorów młodszych, juniorów i orlików ton rywalizacji nadawali Lubuszanie, zajmując wiele medalowych lokat. W najstarszej, połączonej kategorii elity oraz orlików na pewno będą się liczyli także strzelczanie Mariusz Gil i Paweł Szczepaniak. W sobotę i niedzielę zabrakło ich na Ziemi Słubickiej, bo wywiązywali się z kontraktowych obowiązków wobec swoich sponsorów na Zachodzie.

Sobota, Słubice: młodziczki – 3. Kinga Balińska (Huragan Żagań); juniorki – 3. Aleksandra Bycka (Bizon Bieganów); młodzicy – 3. Krystian Smorongiewicz (Huragan); juniorzy młodsi – 1. Wojciech Szyniec (POM Strzelce Kraj.), 2. Piotr Majłowki (Orlęta Enter Gorzów Wlkp.), 3. Artur Bycka (Bizon); juniorzy – 1. Janusz Lessnau (POM); orlicy – 1. Marek Konwa (Aktio Group Mostostal Puławy), 2. Kacper Szczepaniak (Telenet Fidea – Belgia); elita – 3. M. Konwa; Mastersi do 45 lat – 1. Dariusz Woźniak (Skorpion Polkowice).

Niedziela, Bieganów: młodziczki – 3. Balińska; juniorzy młodsi – 1. Piotr Konwa (Trasa Zielona Góra), 2. Bycka; juniorzy – 2. Lessnau; orlicy – 1. M. Konwa; elita – 2. M. Konwa, Mastersi do 45 lat – 1. Dariusz Woźniak (Skorpion Polkowice).

Źródło: Gazeta Lubuska


Klauzula informacyjna

Dbamy o prywatność Naszych Beneficjantów, Współpracowników i Kontrahentów, dlatego dostosowujemy się do nowych przepisów o ochronie danych osobowych zawartych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego
i Rady (EU) z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej RODO) które wchodzą
w życie 25.05.2018r.
Realizując obowiązek informacyjny, określony w art. 13 wspomnianego Rozporządzenia 2016/679 informujemy, że:

Administrator danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Skorpion Polkowice nr Regon 020900834 ul. Borówkowa 5a 59-101 Polkowice.

Dane kontaktowe
Z Skorpion Polkowice można się skontaktować:
a. poprzez adres e-mail: biuro@skorpion-polkowice.pl,
b. telefonicznie pod numerem: (0) 509 745 056,
c. pisemnie: Skorpion Polkowice ul. Borówkowa 5a 59-101 Polkowice.

Cele przetwarzania oraz podstawa prawna przetwarzania
Dane osobowe będą przetwarzane przez Skorpion Polkowice w celach:
a. przeprowadzenia projektów dofinansowanych przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) w których celem jest zwiększenie aktywności osób niepełnosprawnych,
b. przeprowadzenia projektów dofinansowanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w obszarze których celem jest wspieranie szkolenia sportowego i współzawodnictwa osób niepełnosprawnych,
c. wykonywania zawartych umów z Naszymi Współpracownikami,
d. wykonywania zawartych umów o Kontrahentami.

Okres, przez który dane będą przetwarzane
Dane osobowe będą przetwarzane przez Skorpion Polkowice:
a. dla celu realizacji projektów dofinansowanych przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) w których celem jest zwiększenie aktywności osób niepełnosprawnych – 5 lat od dnia zakończenia projektu,
b. dla celu realizacji projektów dofinansowanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w obszarze których celem jest wspieranie szkolenia sportowego i współzawodnictwa osób niepełnosprawnych – 5 lat od zakończenia projektu,
c. dla celu realizacji wykonywania zawartych umów z naszymi Współpracownikami – 5 lata od zakończenia zawartej umowy,
d. dla celu realizacji zawartych umów o Kontrahentami - 5 lat po zakończeniu wykonywania zawartej umowy.

Odbiorcy danych
Dane osobowe mogą być udostępniane przez Skorpion Polkowice:
a. osobom upoważnionym,
b. podmiotom uprawnionym (na podstawie przepisów prawa) do ich otrzymania lub na podstawie udzielonej zgody,
c. mogą być także przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora danych osobowych takim jak dostawcy usług informatycznych – przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem danych osobowych i wyłącznie zgodnie z poleceniami Administratora danych osobowych.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Każdej osobie przysługuje prawo dostępu oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu Administratora danych osobowych, przysługuje każdej osobie prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda, istnieje prawo wycofania tej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

W zakresie, w jakim dane osobowe są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje prawo do przenoszenia danych osobowych. Uprawnienie do przenoszenia danych nie dotyczy danych, które stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa.
Przysługuje również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.